“Буковина” (Чернівці) – Нива” (Тернопіль) – 1:0 (0:0)
ТЕРНОПІЛЬ: Паньків, Дурай-к, Задорожний, Гринченко, Лукашук, Ніканович (Горбань, 78), Саркіс, Сокіл, Кудель, Герасименко (Сливка, 81), Вікарюк.
Судді: Кутаков, Марченко, Заровецький.
Попередження: Рябий, 9 – Задорожний, 34, 77, Ніканович, 76, Сокіл 68.
Вилучення: Задорожний, 77 (2 попередження).
Гол: Ілюк, 70.

Зустріч двох команд, які перебувають у верхній частині турнірної таблиці, була надзвичайно важливою для кожного суперника. Чернівчани, які вже дві гри поспіль зазнають поразок у чемпіонаті, просто не могли поступатися вже третю гру підряд (до того ж на очах перед власними вболівальниками). Не менш потрібною була перемога і для тернополян, адже в попередньому турі “жовто-зелені” таки не зуміли переграти “Енергію” з Південноукраїнська. Тому ще до зустрічі було зрозуміло, що результату, який би влаштовував дві команди, просто не могло бути, а хто виявився сильнішим, показали 90 хвилин ігрового часу.
Історія зустрічей “Буковини” і “Ниви” розпочалася ще в радянський час. Тоді команди разом виступали в другій лізі чемпіонату СРСР. Далі, протягом трьох сезонів (1992-94), разом грали у вищій українській лізі. З 2002 року суперники виступають у другій лізі національної першості. За всю історію двох команд було чимало гравців, які виступали в футболках і “Ниви” і “Буковини”. Цікаво, що і теперішній наставник тернопільської команди Віктор Ряшко у 1982 році захищав кольори чернівецької “Буковини”. У сьогоднішньому ж складі господарів вже у стартовому складі на поле вийшло двоє екс-гравців “Ниви”. Це голкіпер Василь Раковіца та нападник Олександр Семенюк. І якщо останній нічим особливим у матчі відзначитися не зміг, то вклад Василя Раковіци в перемогу власної команди чималий.
Розпочалася гра на доволі великих швидкостях і футболісти як одної, так і другої команди створили чимало голевих моментів біля воріт суперника. Одним із перших міг відзначитися півзахисник “Буковини” Василь Тофан, який небезпечно пробивав з-за меж штрафного майданчика. Зрештою, Тофан був одним із найактивнішим у складі господарів протягом всього матчу, і нерідко гравцям “Ниви” тільки з допомогою фолу вдавалося зупиняти кремезного футболіста. У складі тернополян особливо небезпечними були атаки в виконанні Максима Куделя, Андрія Герасименка та Дмитра Саркіса. Зокрема, запам’ятався момент у дебюті зустрічі, коли Кундель прорвався центром поля крізь захист суперника і точною передачею вивів віч-на-віч з воротарем “Буковини” Андрія Герасименка. На жаль, останньому все-таки не вдалося перекинути екс-голкіпера “Ниви” Василя Раковіцу. Ще через декілька хвилин небезпечно пробивав Андрій Гринченко, і Раковіца тільки в останній момент перевів м’яча на кутовий. Загалом увесь тайм проходив з обопільних атак і такий футбол не міг не подобатися вболівальникам. Цікаво, що на матчі була присутня і чисельна армія фанатів нашої команди, яка в гучності підтримки нічим не поступалися двотисячній чернівецькій глядацькій аудиторії.

Злива зруйнувала плани “Ниви”
Не змінилася ситуація на полі і в другому таймі: обидві команди достатньо володіли м’ячем і мали чимало нагод для відкриття рахунку. Зокрема, на 60-ій хвилині стовідсоткову нагоду відзначитися втратив Олег Вікарюк, який дивом не зміг дотягнутися до м’яча після навісу з флангу Петра Сокіла. На 20-ій хвилині матчу в ситуацію на полі втрутилися... погодні умови. Сильна злива, яка тривала майже до останньої хвилини зустрічі, просто перетворила матч на боротьбу гравців не так з суперником як з негодою. Хоч як прикро, але до такої ситуації швидше пристосувалися господарі поля. Після порушення правил, на 70-ій хвилині зустрічі Степан Маковійчук виконав навісну передачу в штрафний майданчик “Ниви”. Першим на неї встиг Максим Ілюк, який головою переправив м’яча у ворота Юрія Панькова.
Через кілька хвилин після пропущеного гола на наших футболістів чекала ще одна неприємна новина – за друге попередження суддя вилучив з поля нашого захисника Сергія Задорожного. Зрозуміло, що відігратися за таких обставин нашій команді було непросто. Втім, кілька нагод у наших футболістів таки було. Зокрема, Андрій Горбань небезпечно пробивав зі штрафного, у лічених сантиметрах від штанги пролетів м’яч після удару головою Дмитра Саркіса... Проте матч закінчився з рахунком 1:0 на користь господарів.
Таким чином, наша команда зазнала другої поразки в чемпіонаті і за сім турів до закінчення першості на дев’ять очок віддалилася від лідера “Княжої” з Щасливого. Окрім того, до мінімуму скоротило відставання хмельницьке “Поділля”, з яким нас ще чекає зустріч в останньому турі цьогорічного чемпіонату. Наступну гру футболісти “Ниви” проведуть вдома 10 травня з командою “Динамо-3” з Києва.
Степан АНДРУСИШИН

Просмотров: 17941 | Добавил: trf | Рейтинг: 0.0/0 |
Всего комментариев: 10
10 EugeneFramb
0
Hello dear friend, I would like to offer placement of your link (or links) on different platforms of the internet such as: forums, blogs, comments and much more. . .

Increase your Visibility Boost Your Seo Rank - Get Organic Traffic From Google. Ranking in Google isn’t hard. All you need is a healthy number of backlinks from referring domains that have authority and trust in Google’s eyes.